T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE BUGÜNE KADAR DESTEKLENEN PROJELERLE İLGİLİ VE 2023 YILINDA PROGRAMA ALINACAK PROJELER KONUSUNDA TOPLANTI DÜZENLENDİ.

Yayın Tarihi : 11.04.2022

​      11.04.2022 tarihinde İl Müdürlüğümüz toplantı salonunda İl Müdürlüğümüz ve İlçelerde bugüne kadar desteklenen projelerin değerlendirilmesi ve 2023 yılında programa alınacak Projelerle ilgili toplantı düzenlendi.

     Toplantıda söz alan GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığından genel koordinatör Celal KAYA ile uzman Bünyamin ASLAN tarafından; İl Müdürlüğümüz ve İlçelerde bugüne kadar desteklenen projelerin değerlendirilmesi ve 2023 yılında programa alınacak Projelerle ilgili bilgiler verildi.

       Söz konusu toplantıya İl Müdürü Menduh DİNLER, Mardin Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanı Adil ALAN, İl Müdür Yardımcısı Mehmet Şirin İMRAK, İl Müdür Yardımcısı Serkan KILIÇASLAN İl Müdür Yardımcısı Cemal TARI Şanlıurfa GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığından konu uzmanları Celal KAYA ve Bünyamin ASLAN, Şube Müdürleri, İlçe Müdürleri proje sorumluları ile STK Temsilcileri katıldı.