T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

GAP Bölge Kalkınma İdaresi Projeleri Kapsamında Toplantı Gerçekleştirildi

Yayın Tarihi : 6.3.2020

​      GAP Bölge Kalkınma İdaresi Tarafından Yürütülen Tarımsal Üretimin Desteklenmesi Programı, GAP Tarımsal Eğitim ve Yayım Projesi (GAP TEYAP) Programı, Entegre Kırsal Kalkınma Programı (EKKP) kapsamında İl ve İlçe Müdürlüklerimizce sunulacak projelerle ilgili İl Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda bilgi alışverişi toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya İl Müdür Yardımcımız Mehmet Şirin İMRAK, Gap Bölge Kalkınma İdaresi Uzmanları, İlçe Tarım ve Orman Müdürleri ve diğer kamu kurum kuruluşları Amir ve Teknik Personelleri katılım sağladı.

     Hazırlama aşamasında olan projelerle ilgili teknik personeller proje içerikleri hakkında eksik ve yeterli olmayan kısımlar için soru cevap şeklinde bilgi alışverişinde bulunuldu.

      İl Müdür Yardımcımız Mehmet Şirin İMRAK kapanış konuşmasında; toplantının çok verimli bir ortamda geçtiğini ve bu sayede hazırlanacak olan birçok projenin Mardin'e ve çiftçilerimize yenilikler sağlayacağını belirtip, toplantıya katılan STK, Kurum ve Kuruluşlara teşekkürlerini sunarak toplantıyı sonlandırdı.